Hoş geldiniz

Memleket - Güneşten gelen lezzet

Bize ulaşın

Memleket

Güneşin kucağında yetişmiş domatesler

Bize ulaşın

Memleket

Zeytinyağı - Sıvı altın

Bize ulaşın

Memleket

Zeytin;
güneyin incileri

Bize ulaşın

Güneşte kurutulmuş domatesler

Farkı güneşi! Domateslerimiz ilk günden son işlem aşamasına kadar güneşin tadını çıkarıyor. İşte farkı bu. Güneş sayesinde domateslerimiz özellikle vitamin ve mineral yönünden daha fazla zenginleşiyor. Böylece eşsiz bir lezzet kazanıyor. Kurutma makinesi yok, hiçbir yapay koruyucu yok; sadece doğanın saf lezzeti!

Domates üretimi

Ekim

Kontrollü organik tarım yoluyla elde edilen fidelerimiz ilkbaharda elle ekilir.

Olgunlaşma

Türkiye’nin muhteşem güneşi altında domateslerimiz en iyi şekilde olgunlaşır, lezzetini de buradan alır.

Hasat

Domateslerimiz elle hasat edilir ve size sadece en güzel ve en iyi domatesler ulaşır.

Image

Yanlış duymadınız, her bir domatesimiz tek tek elle ekilir, elle hasat edilir, elle işlenir ve doğrudan size ulaşır. Domateslerimiz tamamen el yapımıdır! Doğal, organik ve sağlıklıdır. Hiçbir katkı maddesi içermez, hiçbir yapay yöntem kullanılmaz, hiçbir endüstriyel süreçten geçmez.

Kurutma

Domateslerin doğranması ve tuzlanması da elle gerçekleşir ve SADECE güneş altında kurutulur.

İşleme

Sonra domatesler organik zeytinyağı, doğal bitkiler ve seçkin baharatlarla terbiye edilir.

Satış

Nihayet seçkin restoran ve şarküterilerde tadını çıkarmanız için size sunulur.

Zeytin, yalnızca bir meyve veya vazgeçilmez yağı ile öne çıkan bir lezzet değil, aynı zamanda vitamin ve mineral bileşimi ile adeta bir süper besindir. Bedenimizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağ asitlerinin önemli bir kısmını tek başına zeytin karşılıyor. Ama kabul edelim, zeytini ve zeytinyağını hem lezzeti, hem besleyici özelliği, hem de hissettirdiği Akdeniz havasıyla seviyoruz. İşte bu sevgiyle yola çıktık. Zeytinlerimiz sadece güneşin altında olgunlaştıktan sonra nazikçe topladık ve işledik. Sonuçta sizi şımartacak harika ürünler elde ettik.

Zeytinyağı

Doğal olgunlaşma

Zeytinlerimiz doğal olarak sadece güneş altında olgunlaşır, Türkiye’nin güneşi en bol bölgelerinden birinde. Bu bölgede üretilen zeytinlerin kalitesi çok yüksek olduğundan İtalya ve İspanya gibi ülkeler de zeytinlerimize ilgi göstermekte.

Nazik hasat

Zeytinlerimiz ekolojik ve çevresel en modern ve nazik yöntemlerle hasat edilir ve organik tarımın tüm norm ve standartlarına uygun olarak işlenir.

Soğuk sıkım

Zeytinin içerdiği değerli maddeleri maksimum düzeyde korumak ve güneşin eşsiz lezzetini yakalamak için hiç kuşkusuz zeytinyağımız yalnızca soğuk sıkım yöntemiyle üretilir.

Büyülenin