Image

Gelenek ve deneyim

Green Food, 2002 yılında Türkiye’de kurulmuş bir organik gıda firmasıdır. Green Food kuruluşundan bu yana, İtalyan Macolive firması ve diğer benzer firmalar için kuru domates, zeytin ve zeytinyağı ana tedarikçisi olmuştur. 

Image
Image

Bir başarı hikâyesi

2016, değişimin yılı Üretime Başlıyoruz

kaynaklarımızı yeniden paylaştırmaya, son kullanıcı ürünlerini doğrudan kendimiz üretmeye başladık. Böylece, Türkiye pazarında domates, zeytin, biber ve zeytinyağı gibi yüksek kaliteli hammaddelerin yanı sıra Cash&Carry marketleri ve şarküteriler için tüketime hazır nihai ürünler sunan birkaç tedarikçiden biri haline geldik.

Sizin için sunabileceğimiz kapasite 800 tona kadar saf kalite

Yılda 2,5 milyon avroluk ciromuz ve 800 ton kuru domates hacmimizle pazardaki en büyük oyunculardan biriyiz. Ciddi ölçüde yarı işlenmiş ve nihai ürün sunuyoruz.

Üretim ve Kalite Neden biz doğru partneriz

Yeni üretim yöntemleri, eşsiz formülasyonlar ve ürün grupları ile müşterilerimize özel bir kalite ve çok özel bir lezzet deneyimi sunmak istiyoruz. Bu arzuyla yola çıkarak size mümkün olan en iyi kaliteyi sağlamak için 2018 yılında üretim amaçlı makina parkurumuzu büyüttük.

Image

En iyi kalite

Memleket, Türk üretim süreçlerinde Avrupa kalitesini uygulama düşüncesinden doğdu. Avrupa pazarına özel olarak geliştirilmiş olan Memleket markası ile mümkün olan en iyi kaliteyi ve garantiyi sağlamak en önemli önceliğimizdir. Ekimden hasada, işlemeden teslimata kadar her alanda Avrupa Birliği’nin sıkı kalite kurallarına tümüyle bağlı kaldığımızı garanti ederiz.

Image
Image

Tüm ürünlerimiz yalnızca Türkiye’nin muhteşem güneşi altında olgunlaşır. Serada üretimi yapılmaz, hiçbir hormon kullanılmaz. Böylece en doğal domateslerle en iyi lezzet deneyimi ve en yüksek besin değeri yoğunluğunu sunabilmekteyiz.

Geleneksel organik tarımdan vazgeçmiyoruz. Tüm ürünlerimizi elle yetiştiriyoruz. Domates, zeytin ve biberlerimizi elle toplamaya, elle işlemeye devam ediyoruz. Ekolojik dengeyi, çevreyi ve gıda güvenliğini önemsiyoruz. Detaylara özen gösteriyoruz. Böylece siz de elle seçilmiş, yüksek kalitede organik ürünlere ulaştığınızdan emin olabilirsiniz.

Genel bakış